Velký boj svedli elévové Židenic a Black Angels na hale Tesla. Pražané byli často aktivnějším týmem, ale první gól dal soupeř. Po této situaci se hra začala stěhovat před branku Židenic a Black Angels vyrovnali skóre. Podobně to vypadalo také ve druhém poločase, kdy se opět trefila obě družstva a výsledkem byla remíza.

Cenné tři body si připsal do tabulky Falcon. Ten v kategorii juniorů přetlačil Team Austria, přičemž obě branky zaznamenal Patrik Koníček. Na straně rakouského výběru se střelecky prosadil pouze Christoph Steiner, což tentokrát nestačilo.

Zápas elévů Uherského Brodu a Střešovic se proměnil ve střeleckou parádu. Z úvodu hry si vytvářel lepší šance Tatran, ale i přesto nechával soupeři prostor k protiútokům. Uherský Brod se tak dotahoval ve skóre a ve druhé půli dokonce získal náskok. A to výrazný. Střešovice inkasovaly celkem desetkrát (6:10) a z dobře rozehraného duelu neměly nic.

Uherskému Brodu se však nedařilo na všech frontách. Na hale Automobilní padly tamější starší žákyně se Znojmem. Hráčky družstva Laufen byly v lepší střelecké pohodě, kterou poté podpořily kvalitní obranou. Znojmo tak zvítězilo 3:0. Všechny góly obstarala Adéla Prokešová (1+2).

Turnaj starších žákyň pokračoval měřením sil mezi Vítkovicemi a Zlínem. Členky Lions využívaly nenápadných akcí a postupně si budovaly vedení. V pozdní části zápasu se herní rozdíly zmenšily, jenže výsledek už Vítkovice neobrátily.

Junioři Hattricku narazili v základní skupině na tým GO-GO. Ve vzájemném utkání uplatnili Brňané pevnou defenzivu, což přineslo výsledek 0:0 po patnácti minutách. S blížícím se koncem zápasu začal Hattrick také střílet branky – Jonáš Kůra s Adamem Hudečkem upravili stav na finálních 2:0.

Povedené střetnutí odehráli elévové Bulldogs Brno. Nad Milevskem uspěli 6:2, když už během prvního poločasu měli výhodu tří gólů. Milevsku nepomohly k bodům ani dvě trefy Karla Čunáta. Zajímavostí je, že na všech brankách Bulldogs se podílelo deset různých hráčů.

Tento článek si četlo již: 729 čtenářů
autor: Tadeáš Míma