Dnes DOHRÁNO :-)

Důležitá informace!

Prezence dospělých týmů na Hattricku a VUT
28.06.2018 10:30

Prezence dospělých týmů k 12. ročníku Open Game proběhne na sportovních halách Hattrick a VUT. Ve středu 27.6. budeme na týmy ze všech kategorií čekat na hale Hattrick (Loosova 1b, Brno) od 12:00 do 20:00.  Ve ...celý článek

Kategorie
17.06.2018 22:26

10. ROČNÍK MLÁDEŽNICKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2018 21. 6. - 24. 6. 2018 Brno Kategorie: Juniorky - 1998 a 2000 s tím, že mohou nastupovat dorostenky (01 a 02) Junioři - 1999 a 2000 s tím, že mohou nastupovat ...celý článek

01.07.2018 13:34

První ženské semifinále proti sobě postavilo Židenice a Lassie’s snout. A konec třetí minuty přinesl staré dobré pravidlo „nedáš, dostaneš“. Hráčky Lassie’s nastřelily břevno, z protiútoku ...celý článek

Amatéři mají odehraná čtvrtfinále
01.07.2018 10:04

Lepší úvod si Bejvávalo ve čtvrtfinále amatérů proti MOPRA nemohlo ani přát, kdy se hned po pěti vteřinách hry prosadil Daniel Žilka. A po dvou odehraných minutách to již bylo 3:0, skóre navýšili ...celý článek

Finálový den turnaje dospělých živě z haly Sportpoint
01.07.2018 07:47

Finálový den z haly Sportpoint můžete od 8:00 sledovat online na našich facebookových stránkách https://www.facebook.com/hummelopengame/. Program: 8:00 - čtvrtfinále Amatéři (Bejvávalo - MOPRA) 9:00 - ...celý článek

Známe všechny účastníky finálového dne
30.06.2018 22:01

Brněnský Hattrick se v prvním kole play-off utkal s Heinebergem. A utkání začalo opatrně z obou dvou stran. Ojedinělé šance zastavili pozorní brankáři. A musel se činit především ten na straně Hattricku. Ten ale ...celý článek

Které týmy pokračují na Open Game dál?
30.06.2018 12:52

Engineers se na Sportpointu utkali s Bobrky. Vyrovnaná první polovina přinesla jenom jeden gól, a to z hole bobrckého Patrika Seevalda. Bobrky pak měly několik příležitostí na navýšení stavu, ale branku se jim do poločasu ...celý článek

Play-off dospělé části vypuklo
30.06.2018 10:26

První kolo play-off amatérů proti sobě svedlo Štítenské apoštoly a Central Gang Valašské Meziřící. Do vedení se hned ze začátku dostali „Saints“, na gól Ondřeje Vaculíka ještě ...celý článek

Skupiny jsou téměř dohrané
29.06.2018 20:54

Brněnský Hattrick vyzval na Sportpointu tým Vidláků. V opatrném začátku se vystřídaly příležitosti na obou stranách, ale gól nepadl ani v polovině 8. minuty, kdy ránu Zdeňka Malicha zastavila tyčka. A tak udeřili ...celý článek

Pátek na Open Game - příprava na play-off
29.06.2018 15:18

Další utkání čekalo na Chodov C a IBK Notorics. Hráči Chodova se na začátku sedmé minuty ujali vedení po trefě Jana Aubrechta, konec první poloviny a začátek té druhé vyšel druhému týmu, ...celý článek

Druhý den dospělé části Open Game zahájen
29.06.2018 10:38

Páteční program amatérů na hale Tesla začalo jednoznačné utkání hradeckých Tornados s Redblack. Vedení Hradce 12:0 korigoval až v samém závěru Ondřej Holoubek, a tak si Tornados připsali druhou výhru na ...celý článek

Čtvrteční program je téměř kompletní
28.06.2018 20:36

Brněnští Gulliveři ve svém zahajovacím zápasem narazili na slovenský tým Blueberries Modra. Až dvě minuty před koncem se podařilo hostům ze Slovenska korigovat stav na konečných 8:1. Hned po nich přišel na řadu zápas mezi ...celý článek

Jednoznačné výhry během prvního dne Open Game
28.06.2018 16:17

Na Sportpointu začal turnaj mužů i žen. V prvních dvou utkáních se představily zástupkyně něžnějšího pohlaví. Nejprve nastoupily hráčky Židenic proti White devils a v utkání si hned od počátku vytvořily ...celý článek

After activity na Open Game s High Five barem
28.06.2018 13:28

Ve spolupráci s brněnským barem High Five je připraven na všechny tři večery na Open Game doprovodný program. V klubu v centru Brna (30m od Hl. nádraží) můžeš od čtvrtka až do neděle využít v rámci spolupráce s ...celý článek

Pavlovín partnerem dospělého Open Game
28.06.2018 09:05

Na dospělé účastníky Open Game je přichystána akce ve vinotékách Pavlovín. Ve vinotéce na Lesné a v centru na Kopečné máte možnost ochutnat vína značky Pavlovín z Velkých Pavlovic. Ukažte ...celý článek

Souhrn turnaje přípravek, elévů a mladších žákyň
26.06.2018 09:52

Přípravka Bulldogs si doplnila sbírku medailí Nejmladší týmy, které se zúčastnily Open Game 2018, nastoupily v kategorii přípravek. Základní skupiny byly dvě a v každé se utkalo osm družstev. Ani bod ...celý článek

FB Factor - první finský tým na Open Game
25.06.2018 11:14

Prvním finským týmem, který jsme mohli na Open Game v celé jeho historii přivítat, se stal FB Factor, jenž k nám přivezl tým juniorek. Po zisku třetího místa jsme vyzpovídali jeji trenéra Markuse Holopainena a ...celý článek

Dětský turnaj zakončen náhlou smrtí v nájezdech
25.06.2018 11:13

Začátek finále přípravek vyšel týmu Bulldogs, kterým vedení nad Vítkovicemi vystřelil Petr Úlehla. Za Vítkovice brzy srovnal Jakub Illek, dva góly v rozmezí dvaceti vteřin však znamenaly náskok ...celý článek

Většina kategorií dětského turnaje má své vítěze
25.06.2018 09:23

Finále starších žákyň mezi vítkovickým Tempishem a Slavií Plzeň nabídlo neustálou změnu skóre na obou stranách. Nejdříve vedly Vítkovice, se vedení dvěma brankami ujala Plzeň, následně ...celý článek