Finále dorostenek jednoznačně pro Black Angels

V tom prvním se utkaly Black Angels a FBŠ Jihlava. A byl to prvně jmenovaný tým, který se na konci sedmé minuty ujal vedení po střele Nicol Randové. I přes šance na obou stranách se stav do poločasu nezměnil. Povedený vstup Black Angels pak znamenal vedení 2:0. Po nahrávce Adély Kuchařové skórovala Adriana Fricová. Hra se postupně přelévala z jedné strany na druhou, ovšem bez výraznější šance. Vše změnila až 32. minuta. Rychlý brejk zakončila kličkou brankářce Iva Rektoříková a bylo to již o tři branky. Do konce zápasu už se nic nestalo, a tak se Black Angels staly prvními vítězkami letošního Hummel Open Game!

Tempish suverénní také ve finále

Finále juniorek pak čekalo na Ivanti Tigers Jižní Město a 1. SC TEMPISH Vítkovice. A Vítkovické hráčky začaly hodně zostra. Hned první šanci svého týmu proměnila Michaela Kubečková. A opět to jiskřilo jak na hřišti, tak v hledišti, kde se fankluby jednotlivých týmů neustále předháněly v povzbuzování. Šance se posléze střídaly na obou stranách, ale pozorné obrany v čele s brankářkami držely své týmy. Uchytila se až střela kapitánky Denisy Hyršové a půl minuty před poločasem v rozmezí dalších osmi vteřin také rány Lenky Novotné a Elišky Plankové. Druhá polovina začala stejně jako ta druhá a Vítkovice si připsaly pátou branku. Tigers to ale nezabalily a vypracovaly si další nadějné šance, z nichž jednu přetvořily v gól. Definitivní tečku za finále a celým turnajem juniorek pak udělala Nikola Libedova a na vítkovické straně mohly vypuknout oslavy.

Tento článek si četlo již: 1010 čtenářů