První páteční zápas Hattricku Blue B11 byl proti Mladé Boleslavi. Aktivní počínání předvedli středočeští elévové, kteří proměnili úvodní nebezpečnou akci. Také Brno si však tvořilo dobré příležitosti a na konci poločasu získalo vedení 2:1. Během druhé půle pokračoval Hattrick ve zlepšení a Adam Klusoň svým druhým gólem uzavřel skóre na 4:1.

Na nejtěsnější vítězství se nadřelo družstvo Škorpionů Ostrava. Jejich elévský soupeř Gullivers B ztrácel po úvodním dějství dvě branky, ale dokázal se vrátit do boje o body. Jako rozdílová situace se ukázalo trestné střílení ostravského Jakuba Koláře, jež určilo konečný stav 6:5.

Příjemné ráno mají elévové Torpeda Havířov, kteří jednoznačně porazili Tatran Střešovice Black. I když Pražané v defenzivě vzdorovali až do deváté minuty, nakonec tým Havířova uspěl výsledkem 7:0. V zápase fungovala souhra Daniel Hoffmann – Matyáš Pawlas a Marc Cereja – Jiří Kožušník, jež společně zajistila čtyři trefy.

Vydařený vstup do dalšího dne turnaje pro Očov Hodonín. Tento celek se rozstřílel ve druhém poločase proti Moravanům a vyhrál 5:1. Podobu skóre určil čtyři sekundy před závěrem utkání Samuel Svoboda.

Hala Automobilní odstartovala páteční program duelem mladších žáků Liberec – FBC Ostrava žlutí. Souboj byl zajímavý až do posledních minut, protože Severočeši vedli pouze o gól. Klíčovou pojistku v podobě branky na 3:1 přidal Liberec až v čase 29:54.

Kategorie B11 nabídla také střetnutí Panthers Praha s Orlem Telnice. Silnější útok měli hráči z hlavního města, kteří se spoléhali na střelbu z různých pozic. I proto se po patnácti minutách těšili ze slibného náskoku 4:0. Obraz hry se nezměnil ani po pauze, panteři zachovali klid v zakončení a trefili se ještě třikrát.

Tento článek si četlo již: 762 čtenářů
autor: Tadeáš Míma