12. ročník Hummel Open Game úspěšně odstartoval. Na hale Kounicova na sebe v prvním utkání narazili hráči přípravek Tempish Vítkovice a Bulldogs Brno. Hned z první šance udeřil vítkovický Matěj Lavička, do konce poločasu ovšem Bulldogs zásluhou Romana Olmi a Emy Hanákové otočili skóre. I přes podařený vstup ostravských do druhé půle, brněnský tým si úvodní vítězství na Open Game vzít nenechal a zvítězil.

Hladký vstup do turnaje měli elévové Hattrick Brno Blue, kteří si poradili s ostravskými Škorpiony poměrem 2:16.

Přípravka Troopers Moravany narazila v úvodním duelu na ATU Košice. Slovenský tým od začátku v první půli diktoval tempo hry a dostal se do vedení 4:1. Moravany ale v druhé půli zabrali a utkání se jim podařilo zdramatizovat, na celkovém vítězství 5:4 Košic to ale nic nezměnilo.

Starší žákyně ACEMA Sparta Praha zahájily své působení v Brně proti Spartaku Pelhřimov. Na konci 4. minuty se po gólu Hany Vojtkové dostaly do vedení a svůj náskok i přes dvě vyloučení až do konce utkání uhájily.

Také druhý zápas v této kategorii na hale Matyáše Lercha byl vyrovnaný. Starší žákyně Laufen Znojmo zde otočily duel s brněnskými Bulldogs a celkově vyhrály 2:1.

Tento článek si četlo již: 711 čtenářů