Na Morendě odstartovalo play-off elévů duelem Orlu Telnice a Střešovic Black. Telnický Daniel Tretera svými šesti body přispěl k vysoké výhře 9:1.

V zajímavém utkání se střetli brněnští Hornets a Torpedo Havířov. Torpedo v utkání vedlo, Hornets ale utkání dokázali dvěma brankami otočit. Po chvilce byl stav opět vyrovnaný, kdy za Havířov podruhé skóroval Matěj Pezda. Tři rychlé branky Brňanů znamenali stav 5:2. Nabídnutá přesilovka pak znamenala korigování stavu na 5:3 hattrickem Pezdy. Drama pokračovalo i nadále a Ondřej Martinček snížil na rozdíl jediné branky! To bylo ale vše a gól nepadl ani při závěrečné standardní situaci.

Také utkání nejstarších kolegů těchto týmů nabídlo dramatický průběh. Ani jedem tým se dlouho nemohl dostat do slibné šance, úspěch slavila taktická příprava obou týmů. Na poločasové bezgólové remíze nic nezměnila ani přesilovka Hornets. Až 24. minuta přineslo branku. Povedenou prudkou střelou se prezentoval brněnský Martin Janiczek a jeho tým vedl. Torpedo se rázem osmělilo a Hornets držel jen pozorný brankář, kterého zastoupili i obránci. Oba celky pak měly možnost přesilové hry. Svoji druhou následně Hornets zužitkovali k dvougólovému vedení. Velký tlak Torpeda přinesl velký obrat! Po kličce za brankou snížil Adam Klimeš, záhy vyrovnal stav Daniel Matloch a za dalších třicet vteřin zcela otočil průběh Petr Šomodi. Závěrečná hra bez brankáře nepomohla a postup tak slavilo Torpedo Havířov.

Čejkovická hala nabídla duel mladších žáků mezi Bulldogs Brno a Bučovicemi. Druhý jmenovaný tým se z kraje utkání dostal do vedení, Bulldogs ale záhy zápas otočili a došli si pro poločasové vedení 6:2. Bučovice si na začátku druhé části vypracovali několik zajímavých šancí, z nichž střela Štěpána Hrozy zapadla z dálky do branky. Brňané si ale celkové vítězství a tím i postup utéct nenechali.

Velké vítězství čekalo na elévy hodonínského Očovu proti Bulldogs Brno. Od začátku byl Hodonín ve vedení, a i přes postupné dotahování soupeře z Brna nakonec zvítězil 4:2, což vyvolalo obrovskou radost nejenom u fanoušků, ale především na tvářích samotných hráčů.

Starší žáci Hattricku Brno Blue potkali v zápase play-off pražské Black Angels Black. Ještě na začátku druhého poločasu vedli Brňané 3:0 a vše nasvědčovalo k lehké výhře. Tým z hlavního města se ale vzchopil a dvěma rychlými góly snížil na rozdíl branky jediné. Angels následně dostali výhodu přesilové hry, ale gól nepadl, proto se z postupu dál mohli radovat hráči Hattricku.

Tento článek si četlo již: 1170 čtenářů