Dorostenky polského celku MMKS Podhale, kterému se na Open Game pravidelně daří, nastoupily proti Panthers Praha. Po sedmi minutách hry vedly Polky již 4:0 a do konce poločasu svůj náskok bezpečně udržely. Pražanky sice v druhé půli stáhly náskok, nakonec ale odešly poražené poměrem 6:3

Bohunická hala viděla souboj starších žáků Tatranu Střešovice a Pardubic. Tatran na svého soupeře vlétl hned od začátku a díky několika podařeným akcím se ujal poločasového vedení 5:0. Pardubice se v druhé polovině dočkaly alespoň čestného úspěchu.

Druhá hala v Bohunicích hostí zápasy mladších žáků a viděla na začátek jednoznačné zápasy – Tsunami Bratislava si poradila s Okříšky 8:1 a Kanonýři Kladno zdolalo Snipers Třebíč 15:1. Vyrovnanější duel přišel posléze, kdy na sebe narazily celky Hippos Žďár nad Sázavou a Tatran Střešovice RED. Skóre otevřel až v 11. minutě střešovický Ondřej Ohanka. První velká šance Hippos v celém zápase znamenala v úvodu druhé části srovnání. Tatran si nakonec díky třem slepeným gólům došel pro vítězství.

Zajímavý zápas viděla hala Vodova. V duelu dorostenců Black Devils a ACEMA Sparta Praha měla Sparta navrch, když vedla 3:1. V rozmezí dvou minut se ale „ďáblům“ podařilo srovnat. Rozhodující slovo měl ale hráč Acemy Daniel Šterbák a rozhodl o výhře svého týmu 4:3.

Úspěšně do turnaje vstoupili také mladší žáci lotyšského celku Rubene/KSS. V čejkovické hale porazili tým JEMOBU 6:3. Jejich o kategorii starší kolegové v prvním utkání nestačili na pražskou ACEMU, v druhém zápase pak uhráli remízu 3:3.

Tento článek si četlo již: 789 čtenářů
autor: Michal Jilka