Brněnský Hattrick vyzval na Sportpointu tým Vidláků. V opatrném začátku se vystřídaly příležitosti na obou stranách, ale gól nepadl ani v polovině 8. minuty, kdy ránu Zdeňka Malicha zastavila tyčka. A tak udeřili Vidláci. Standardní situaci zužitkoval Prokop Ferdan. Tři vteřiny pak před poločasovým hvizdem selhal ve 100% šanci opět Malicha. Hattrick se prosadil až po 64 sekundách druhé části, v signalizované výhody pálil ostrými Dominik Dvořák a jeho tým nadále pokračoval ve zvýšené aktivitě. Tu přibrzdilo zbytečné vyloučení za příliš mnoho hráčů a nabídnutou možnost Vidláci využili k druhému gólu. Prohru svého týmu ale odvrátil druhou brankou Dominik Dvořák a zápas tak skončil remízou 2:2

Šancemi na obou stranách začalo utkání Gymnázia Chomutov a Last Minute, ale činili se brankáři na obou stranách. První kapituloval brankář Last Minute po střele Romana Houbala. Konec osmé minuty přinesl bleskurychlé využití přesilovky Chomutova, kdy pálil Radek Felkl. Tlak Chomutova nepolevoval, z čehož plynulo přestávkové vedení 5:0. Dvacátá minuta přinesla snížení z hole Michaela Weisera, ale to bylo od Last Minute vše. Šest gólů v druhé části znamenalo celkovou výhru Chomutova 11:1.

V posledním vystoupení Peaches ve skupině netrefil Jonáš Kúra hned v prvních vteřinách zápasu odkrytou branku Engineers. Mrzet ho to ale nemuselo. Hned v úvodu nabídli hráči ve žlutém mladíkům dvě přesilové hry. Při té druhé dostali navíc ještě možnost samostatného nájezdu, který bez větších problémů proměnil Jonáš Kreysa. O tři minuty později to už bylo o dva góly poté, co Patrik Rozkovec tečoval střelu Zdeňka Franka. Také Engineers dostali šanci trestného střílení, ale svoji šanci nevyužili. A tak úřadovali Peaches, a to do celkového skóre 12:0.

S bilancí sedmi vstřelených a sedmi obdržených branek odešli z haly VUT pro dnešek Štítenští apoštolové od svatého Jana. První duel nezvládli a Prešovskému Betonu podlehli 1:6. Stejným poměrem si pak ale poradili s brněnskými Amici a tabulku uzavřeli na třetím místě.

Další brněnský celek, Flamingos, sehrál s mladoboleslavskými Lions vyrovnaný zápas. A to doslova. Flamingos dvakrát vedli, nejprve 1:0 a následně 3:1. Lions ovšem v druhé půli skóre dotáhli a došlo tak k dělení bodů.

O první místo ve skupině G se utkali amatéři The Pisstols a Zlty Sneh a po první polovině to vypadalo, že to bude jednoznačná záležitost. Pisstols vedli po trefách Demeka, Jandáka, Kovaříka a Slámy 4:1. Slovenský tým ale v druhém poločase utkání dotáhl k celkové remíze 4:4. To mu ale nakonec nestačilo a díky lepšímu skóre berou první místo ve skupině The Pisstols.

Tento článek si četlo již: 874 čtenářů