O druhou výhru na turnaji se snažil Saigon proti týmu EMCO slaví 20. A nebyl vůbec v lehké situaci. EMCO hrálo aktivně směrem dopředu a poradilo si také s nepříznivým skóre. V závěru první půle tak Saigon ztratil vedení o dva góly a najednou prohrával 4:5. Následoval ale další obrat, na který tentokrát doplatilo EMCO. Drama nakonec přineslo vítězství 9:7 pro Saigon, jenž rozhodl v přesilovce.

Tři body si připsal i Žltý Sneh. Slovenský tým uspěl v měření sil s VF Sport Team Černá Hora, kdy předvedl v obou poločasech silný útočný výkon. Odměnou se mu tak stal výsledek 8:2. Tři asistence vyprodukoval Martin Sokol, na kterého bodově navázal Martin Samek (2+1).

Čtyři branky stihl nastřílet v jediném utkání Zdeněk Bartoš. Jeho mužstvo Flashing Stars Havířov si poradil s Haluzáři 9:3. Hráči Havířova tím zaznamenali první výhru na turnaji, protože ve čtvrtek pouze remizovali s Trnavou.

O jedinou trefu uspěli Skoromistři. Jejich protivník Skurut Hai Brno přitom už měl náskok dvou gólů a zdálo se, že vykročil sebevědomě za vítězstvím. Skoromistři však úderně vstoupili do druhého dějství a nápor Brňanů si už pohlídali.

Remízou skončilo střetnutí mezi Orly Bořitov a Shooters Beta. Mnohem lepší úvod měli hráči Orlů, ale náskok 2:0 jim nevydržel. Druhý poločas patřil Shooters Beta, kteří vyrovnali díky brankám Matěje Pittermanna a Petra Rouse. Bořitov dokonce mohl i prohrát po vlastním vyloučení, situaci nicméně ustál.

Tento článek si četlo již: 565 čtenářů
autor: Tadeáš Míma