Hala Morenda se otřásala v základech během zápasu slovenských ATU Košice a České Lípy. Fanoušci se střídali v povzbuzování a povzbuzovali malé elévy, jak to jen šlo. Na začátku třetí minuty poslal hráče Košic do vedení Tobias Novotný a o navýšení skóre se postaral Damián Bernát. Slovenský celek nakonec zvítězil 4:1.

Nejmladší kolegové Košic se utkali s přípravkou Bulldogs Brno na Kounicové. Brněnský tým si na začátku vytvořil náskok, který i přes korigování soupeře udržel až do konce a zvítězil 5:3.

Brněnské derby mezi Hattrickem Red a Gullivers bylo vyrovnané. Do vedení se dostal Hattrick zásluhou Josefa Loučky, Karel Fritscher vyrovnal. Oba dva týmy poté přidaly po jedné brance a poločas byl tak 2:2. Michal Polák z týmu Hattrick ve čtvrté minutě druhé části překlonil vedení na stranu svého týmu, který následně podržel několika povedenými zákroky Jan Pivek.

Mladší žákyně Aligators Šitbořice Sokolnice vstoupily úspěšně do turnaje čtvrteční výhrou nad Tatranem Střešovice. V dnešním prvním utkání si pak bez větších problémů také poradily s Ivanti Tigers Jižní Město, celkově v poměru 5:0.

V Tuřanech byl k vidění zápas mezi juniorkami IBK Žížalky a IBK Kachny. Tři slepené góly znamenaly vedení Kachen, Žížalky sice v druhé půli snížily na rozdíl jedné branky, ale i přes tlak na vyrovnání nedosáhly.

Utkání juniorů na téže hale mezi Gullivery a Pardubicemi přineslo remízu 4:4. Vedení se ujmuly Pardubice, ale postupně se skóre přelévalo na jedno či na druhou stranu. Nakonec z toho vše byla spravedlivá remíza.

Tento článek si četlo již: 792 čtenářů