Semifinále dorostenek proti sobě postavilo pražské Black Angels a brněnské Bulldogs. Do zápasu lépe vstoupil první jmenovaný tým a už v sedmé minutě se radoval z vedení 2:0. Převahu Pražanek ještě před poločasem korunovala Lucie Bohumínská, na kterou následně navázala Adéla Kuchařová a bylo jasno o prvním finalistovi.

Druhé semifinále této kategorie obstaral úspěšný polský celek MMKS Podhale s FBŠ Jihlava. V zápase se dlouho čekalo na první gól, který padl až dvanáct vteřin před poločasovým hvizdem a postarala se o něj Kateřina Seemannová. Na tu v druhé části navázaly tři další spoluhráčky a zdálo se být rozhodnuto. Podhale ale zavelelo ke steči a dvěma góly během dvaceti vteřin korigovalo stav. Deset minut před koncem to bylo už jenom o jednu branku, hattrick dovršila Ania Osmala. Závěr zápasu si ale už hráčky z Vysočiny pohlídaly a postoupily do finále.

Juniorky FB Factor se střetli v semifinále s vítkovickým Tempish, od kterého v prvním zápase na turnaji dostaly šest branek a od začátku nic nenasvědčovalo tak jednoznačnému průběhu. Byly to právě hráčky finského týmu, které měly první dvě velké šance zápasu, ale skóre se měnilo na druhé straně. V signalizované výhodě se prosadila Barbora Husková, kterou posléze doplnila Denisa Hyršová a bylo to 2:0. Přesilovou hru měly naopak seveřanky, v největší příležitosti však nastřelily pouze tyč. Ta zazvonila mimo jiné i na druhé straně, kde padaly především góly. Tempish vstřelil ještě tři, podruhé porazil svého soupeře a na Open Game došel až do finále.

Střešovický Tatran narazil ve svém semifinále na Ivanti Tigers Jižní Město. A byl to duel nejenom na hřišti, ale také v hledišti! Zápas byl od začátku více než vyrovnaný. Do vedení se hned po dvaceti vteřinách dostalo Jižní Město po brance Kateřiny Kovaříkové, ale Lucie Želízková v sedmé minutě srovnala. Vstup do druhé části vyšel znovu Ivanti, které do vedení poslala opět Kovaříková, rána z hole Adély Košvancové znamenala opět srovnání. A bitva pokračovala! Záhy to bylo 3:3 a šance se střídaly na obou stranách. Tři minuty před koncem pak zaznamenala čtvrtou trefu Ivanti Lucie Řezáčová.

Hala Kounicova přivítala semifinále mladších žákyň. V něm se střetly hráčky Hranic a Bulldogs Brno. Parádní vstup do utkání ukázaly Hranice, které využily několika nepřesností v obraně soupeře. Díky dobrému zakončení tak vedly po dvanácti minutách 4:0. Do poločasu stihly buldočky pouze snížit jediným gólem. Následující dějství odehrály Hranice zkušeně a ubránily výsledek 6:1. Střelkyní tří branek byla Nela Kubalčíková. Hranice čeká finále, Bulldogs převzaly bronzové medaile a pohár za třetí místo.

Druhé semifinále proběhlo mezi Olomoucí a Black Angels. Oba týmy si tvořily střelecké pozice, ale často jim chyběl lepší závěr situace. To změnila Kateřina Stoklásková z družstva Olomouce, jež otevřela skóre překvapivou ranou. Když se pak na startu druhé části změnilo skóre už na 3:0 pro Moravanky, vypadaly postupové šance jednostranně. Drama přinesl až další vývoj, kdy se Black Angels dotáhly do kontaktu. Olomouc však udržela míček mimo branku a zdolala kvalitního rivala.

Tento článek si četlo již: 917 čtenářů